Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_9728

Sandalwood luxury villas - nezapomenutelný výhled

Když jsem brouzdala doma fotkami různých hotelů na Tripadvisor a plánovala svou cestu na ostrov Koh Samui, a které hotely bych chtěla navštívit, Sandalwood Luxury Villas mě zaujal fotkou s neskutečným výhledem.

Hotel je umístěn na strmém kopci s výhledem na velkou část ostrova. Taky mě to stálo velkou námahu se tam na svém mini skútru vyškrábat. Uprostřed kopce skútr odmítl pokračovat a rozhodl se, že to budu já, kdo nás tam oba dotlačí. Ostatním doporučuji si pronajmout silnější mašinu, anebo skútr zaparkovat pod kopcem – hotel pro vás pošle auto, které vás bezpečně vyveze nahoru.

Do hotelu jsem dorazila uřícená a tak jsem byla ráda, když mě usadili a dali mi osvěžující nápoj a studený ručník. Už z recepce byl nádherný výhled, který jsem viděla na fotkách. Po chvilce mě dorazil přivítat majitel hotelu Robert, který původně před 18 ti lety začal budovat první z vil pro sebe, ale díky velkému zájmu z toho postupně vytvořil hotel o deseti luxusních vilách. Robert byl tak laskav a vzal mě na prohlídku resortu, abych pro vás mohla nafotit i ostatní vily. Já jsem pak byla ubytovaná ve vile Orchid.

 

Můj pokoj byl nádherný, vše na mě působilo velmi příjemným a uklidňujícím dojmem – přesně to, co od hotelu očekáváte. Jako bonus se v něm cítíte doopravdy jako v Thajsku – obrazy, nábytek a každý detail tento dojem umocňuje. V koupelně se nachází velká masážní vana a tak jsem si večer dopřála velmi příjemnou koupel. Sice jsem neměla vilu se soukromým bazénem, což mě trochu mrzelo, ale hlavní bazén je stejně jedním z nejfotogeničtějším místem hotelu. Výhled na ostrov a moře je dech beroucí!

Hotel má svou vlastní restauraci Blue Ginger, kde se hlavně zaměřují na vynikající Thajskou kuchyni. Já jsem se rozhodovala mezi mým oblíbeným Masaman Curry a Kang Ga-Ree Yellow curry. Nakonec jsem si řekla, že už několik dní jím Masaman, a že bych měla zkusit něco nového. Šla jsem do Yellow curry, které mě zaujalo kombinací rajčat a ananasu a bylo mi doporučeno jako méně pálivé. I když nejsem fanynka pálivého jídla, miluji kari – jen potřebuji tak  sklenic vody :D

Další den k snídani jsem si objednala místní palačinku s čerstvým ovocem a latté. Posilněna jsem se vydala na motorce na průzkum okolí. Po příjezdu zpět na hotel jsem po náročné cestě už jen relaxovala v bazénu a užívala si sluníčka. Odpoledne jsem si jen sbalila své saky paky a vydala se dál.

 

Více informací na stránkách Sandalwood Luxury Villas

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist