Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_9728

Smartwings obnovily linku do Dubaje: Létat budou z Prahy denně

Letecká společnost Smartwings zařadila do své podzimní nabídky další atraktivní destinaci. Společnost dnes obnovila přímé letecké spojení z Prahy do Dubaje ve Spojených arabských emirátech. Linka bude během zimního letového řádu provozována každý den letadlem Boeing 737 MAX. Spojené arabské emiráty jsou od 18. října 2021 nově zařazeny na seznam zemí s nízkým rizikem nákazy.

Z Prahy do Dubaje bude letadlo Smartwings odlétat během zimního letového řádu v 9:15, v Dubaji (Terminál 1) přistane v 18:25 místního času. Pro zpáteční let z Dubaje do Prahy počítá letový řád s odletem z Dubaje v 19:30 místního času a na Letišti Václava Havla letadlo přistane ve 23:20.

Smartwings nabízejí jednosměrné letenky na lety z Prahy do Dubaje za cenu již od 2980 korun. Letenky si klienti mohou zakoupit na webových stránkách Smartwings a Českých aerolinií, a rovněž u prodejců letenek. Pravidelné letecké spojení do Dubaje budou Smartwings provozovat od 24. října 2021 také z Bratislavy.

Dubaj patří dlouhodobě mezi nejvyhledávanější destinace. Jsme rádi, že můžeme našim klientům nabídnout nejen velmi zajímavé ceny letenek, ale také atraktivní časy odletů, které ocení zejména cestující, kteří letiště v Dubaji využijí jako svůj přestupní bod pro svoji další cestu do Asie, Afriky či Austrálie,“ říká Peter Šujan, obchodní ředitel Smartwings.

Obnova další přímé linky do Dubaje společnosti Smartwings je vynikající zprávou nejen pro všechny české cestující, ale také má zajímavý potenciál pro příjezdový cestovní ruch ze Spojených arabských emirátů,” říká výkonný ředitel rozvoje leteckého obchodu Letiště Praha Jiří Vyskoč.

Smartwings nabídnou z Prahy během zimního letového řádu pravidelné linky do Londýna (Heathrow), Dubaje, na čtyři Kanárské ostrovy (Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote a Fuerteventura), do Málagy, Tel Avivu, na Mallorku, ostrov Madeira (Funchal), do egypských letovisek Hurghada a Marsa Alam, turecké Antalye a Petrohradu. Charterové lety budou směřovat na Kapverdské ostrovy (Boa Vista, Sal), do Ománu (Salalah) a do Tuniska.


Zdroj foto: Smartwings.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist