Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_9728

PODCAST: Jim Beam – Highball drinky na léto

Dej si to prostě, jak chceš. Jim Beam nabízí jednoduše dokonalé highball drinky.

Pokud hledáte inspiraci, jak se osvěžit v nadcházejících letních dnech, zkuste letos své barmanské umění obohatit svěžími nápady na drinky z dílny Jim Beam. Recepty na nové highball koktejly jsou totiž jako stvořené pro slunné dny a relaxaci s přáteli. Zkombinujte kreativitu a kvalitní ingredience a užijte si lahodné pití, které vám zpříjemní nejeden letní večer.

Na představení highball drinků a zahájení letošní letní sezóny s Jim Beamem jsme byli pozváni do pražské Občanské plovárny… Zde se nacházel i pojízdný Jim Beam bar truck, ve kterém se míchaly drinky doslova o sto šest. I díky tomu byla nálada stejně dokonalá jako počasí…

V rámci této akce jsem si k mikrofonu pozval brand ambassadora značky JIM BEAM – Petra Bobulu, abych se zeptal, co dobrého jsme ochutnali, jaké drinky si můžete připravit doma a kde všude nás toto léto bude Jim Beam osvěžovat.

 

PODCAST: Jim Beam – Highball drinky na léto

 

 

Rozhovor s brand ambassadorem značky JIM BEAM – Petrem Bobulou.

 

Základ bourbon whisky Jim Beam tvoří dlouholetý tajný recept rodiny Beamů s více než 200letou historií, který neustále vylepšovalo a dovádělo k dokonalosti sedm generací.Historii značky Jim Beam začali psát již v 18. století Böhmovi, německá rodina, která se vydala do Ameriky splnit si své podnikatelské sny. Usazeni v Kentucky, s novým příjmením Beam, začali pěstovat kukuřici. Její přebytky vypálili a nechali ležet v dubových sudech. Přestože v Americe byla tou dobou populární hlavně žitná, nebál se mladý James Beam riskovat a nabídnout trhu Kentucky Straight Bourbon Whisky podle Beamovy rodinné receptury. Oproti žitné whisky vynikal bourbon jemnější a sladší chutí, což si Američani a posléze i zbytek světa velice oblíbil.

Ačkoli je Jim Beam výborný i jako samotný panák na ledu, jedná se zároveň o skvělý komponent do celé řady různých drinků. Ne nadarmo je jeho heslem „Dej si to prostě jak chceš“. Je totiž jen na vás, jakým způsobem si ozvláštníte váš ideální letní drink. Inspiraci si můžete vzít z některého nového Jim Beam highball drinku. „Jsme nadšení, že vám můžeme pro nadcházející letní sezónu představit nový způsob, jak si vychutnat Jim Beam whisky v podobě highball drinku. Všechny drinky si můžete snadno připravit sami doma například během grilování s vašimi přáteli či rodinou. Naše vybraná highball sestava v sobě totiž ukrývá jednoduchou dokonalost, kterou ocení úplně každý,“ dodává Peter Bobula, Brand Ambassador ve společnosti STOCK Plzeň-Božkov.

A právě pro tuhle svou jednoduchou dokonalost si už osvěžující highball drinky nachází své příznivce, mezi které patří například i kapela Wohnout, která ve spolupráci se STOCK Plzeň-Božkov vytvořila signature drink přesně podle jejich chutě – Drink by Wohnout (Kentucky Lemonade). Opusťte proto letos v létě zaběhnuté tradice a místo obyčejného panáku si zkuste i vy namíchat ten pravý highball, který dokonale vyhovuje vaší chuti!

PODCAST: Jim Beam – Highball drinky na léto

 

Jim & Ginger

4 cl Jim Beam

Zázvorová limonáda

Limeta

 
PODCAST: Jim Beam – Highball drinky na léto
 

Kentucky Lemonade

4 cl Jim Beam

2 cl Giffard Lemonade Base

Soda

Limeta

 
PODCAST: Jim Beam – Highball drinky na léto
 

Apple Lemonade

4 cl Jim Beam Apple

Tonic

Citron

 
PODCAST: Jim Beam – Highball drinky na léto
 

Honey & Mango Delight

4 cl Jim Beam Honey, 2cl mangové pyré, soda, pomeranč

 

PODCAST: Jim Beam – Highball drinky na léto

 

TIP NA JIM BEAM BARBEQUE OMÁČKU

INGREDIENCE

470 ml kečupu

2 lžíce worcestrové omáčky

230 ml Jim Beam Bourbon

4 lžíce sójové omáčky

2 lžičky suché hořčice (nebo plnotučné)

120 g třtinového cukru

1/2 lžičky kajenského pepře

Příprava omáčky je jednoduchá a rychlá. Na pánvi smícháme veškeré ingredience a za občasného míchání je přivedeme k varu. Poté snížíme teplotu na nižší stupeň a necháme omáčku vařit cca 20 až 25 minut. Omáčku promícháme, dokud nezhoustne. Skvělý doplněk k vašemu letnímu grilování.

 
PODCAST: Jim Beam – Highball drinky na léto
 

JIM BEAM WHITE

Jim Beam White Kentucky Straight Bourbon zraje po dobu 4 let v nových vypálených dubových sudech. Tento proces zajišťuje bourbonu elegantní a vytříbený charakter. Zaujme vás svojí lehce karamelovou barvou s vůní po vanilce, dubu a koření a chutí s jemnými tóny karamelu a oříšků. Vychutnáte si ho samotný nebo v jednoduše dokonalých highball drincích.

Cena: 399 Kč / 0,7l

www.bartidashop.cz

@jimbeam_cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist