Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_9728

Nová linka PRAHA – TEL AVIV

Wizz Air, zahájil provoz na nové lince z Prahy do Tel Avivu. Wizz Air tak českým turistům otevírá nové možnosti, Tel Aviv je totiž vůbec první mimoevropskou destinací, kam společnost Wizz Air z Prahy létá.

Společnost předpokládá, že podpora dopravy přinese výsledky i v opačném směru, pro izraelské návštěvníky. V posledních letech do České republiky každoročně zavítá na 80 tisíc izraelských turistů. Absolutní počty izraelských turistů v České republice řadí Izrael mezi TOP 20*.

 Daniel de Carvalho ze společnosti Wizz Air k tomu říká: „Expanzí na Blízký východ otevírá Wizz Air České republice skvělé turistické destinace. Tel Aviv je po Istanbulu nebo Dubaji, kam létáme z Budapešti, dalším krokem v rozšiřování naší sítě linek směrem na východ. Věříme, že velmi nízké tarify rychle zvýší cestování za turistikou nebo obchodem v obou směrech mezi Českou republikou a Izraelem.“

Na lince Praha – Tel Aviv bude třikrát týdně, v pondělí, středu a v pátek, létat jeden z nových letounů Airbus A320. Lety na nové lince jsou připravené k prodeji a k okamžité rezervaci na wizzair.com za neuvěřitelně nízké ceny, které začínají už na 1 499 Kč (jednosměrné letenka, včetně tax a poplatků).

Tel Aviv je fascinující, moderní město s rozmanitým kulturním životem, krásnými plážemi a promenádami, světově proslulými muzei, vynikající architekturou, pulzujícím nočním životem a prvotřídními bary a restauracemi. Všechny tyto atributy předurčují Tel Aviv k tomu, aby se stal jednou z nejoblíbenějších destinací. Čím dál tím víc populární Izrael jako cíl prázdninových cest bude nyní díky velmi nízkým tarifům Wizz Air dostupnější pro jednotlivé turisty, byznysmeny nebo celé rodiny. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist