Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_9728

Dorazte do Aquapalace Praha a užijte si jubilejní ročník SaunaFestu!

Mistrovství České republiky v saunových ceremoniálech, účinkující z 12 zemí světa, saunové divadlo i oblíbené metličkování, to je očekávaný festival zážitkového saunování SaunaFest 2022. Akce proběhne od 7. do 10. dubna v největším Saunovém světě Aquapalace Praha a nabídne to nejlepší ze světa saunování pro všechny fanoušky pravidelného prohřívání.

Elity světového saunování

Stejně jako loňský SaunaFest, který do Aquapalace přilákal tisíce návštěvníku, přinese i letošní jubilejní ročník výjimečné saunové zážitky. Kromě domácích mistrů se v největším Saunovém světě Česka setkají i špičkoví saunéři a odborníci z 12 zemí světa, aby divákům zprostředkovali ceremoniály světové úrovně. Návštěvníci festivalu se ale mohou těšit i na mnohem víc.

Bohatý doprovodný program

První den nabídne unikátní saunové ceremoniály a rituály včetně metličkových i jiných procedur. Nebudou chybět ani oblíbené soutěžní saunové ceremoniály, které opět představí nejlepší saunéry z různých koutů republiky. Na pátek si organizátoři připravili představení jedinečného Peelingového baru, kde účastníci SaunaFestu namíchají peeling dle svých preferencí.

Víkend bude ve znamení finalistů

Sobota bude ve znamení finále soutěže jednotlivců a zahájení soutěže tymů. V neděli se pak mohou návštěvníci těšit na vyvrcholení Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech, a to konkrétně na soutěžní ceremoniály v týmové soutěži a vyhlášení nejlepšího týmu. Součástí programu budou také speciální vystoupení saunérů v hlavní i panoramatické sauně, soutěž Mistr ručníku nebo Windstorm master.

Bližší informace i vstupenky na festival najdete na www.aquapalace.cz.Zdroj foto: Aquapalace Praha

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist