Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster
Pirelli kalendář

A ještě mnohem více...

image_8347

Zastavte se v Dubaji

Zastavit se v Dubaji a zažít toto město nikdy nebylo jednodušší. Dubai Stopover program společnosti Emirates nabízí atraktivní možnosti pobytu v Dubaji při cestách s leteckou společností Emirates, která spojuje lidi, místa i příležitosti po celém světě.    

Balíčky začínají na 48 dolarech za osobu na noc (za předpokladu, že v Dubaji zákazník stráví dvě noci a dvoulůžkový pokoj je plně obsazen). Dubai Stopover umožňuje pasažérům Emirates čekajícím na odlet z Dubaje objevovat tuto dynamickou destinaci, která bude hostit World Expo 2020. Dubaj je domovem nejvyšší budovy světa Burj Khalifa a největšího obchodního centra na světě The Dubai Mall. Ve městě žije  více než 200 národností. Je to místo, kde se západ setkává s východem a tradice dokonale splývá s modernou. Návštěvníci Dubaje mohou zažít jak kosmopolitní město bohaté na multikulturní vlivy, tak dědictví arabského národa.

Město nabízí množství atrakcí, aktivit, festivalů, nákupních možností i rozličných typů kuchyní pro každého cestovatele. Kde jinde je možné lyžovat na písku, moři i sněhu v jeden den? 

Pasažéři s přestupem v Dubaji, kteří se rozhodnou využít Dubai Stopover, mohou profitovat z širokého spektra výhod včetně:

  • Výběr z více než 80 hotelů, resortů a apartmánů s širokou nabídkou pokojů
  • 24hodinový check-in/check-out ve více než 60 hotelech a apartmánech
  • Snídaně formou švédských stolů
  •  Meet & Assist na mezinárodním letišti v Dubaji
  • Transfer z a do hotelu
  • Bezplatní vízum na jednu noc*
  • 96hodinové a měsíční vízum dostupné v případě delšího pobytu**
  • Možnost výběru z množství výletů a exkurzí většinou pořádaných pod hlavičkou Arabian Adventures, společností spadající pod Emirates zodpovědné za správu destinací
  • Cena balíčku je včetně daní a poplatků

Dubai Stopover program může být rezervován předem nebo zajištěn až po příletu na mezinárodní letiště v Dubaji. Balíčky zakoupené po příletu na letišti se mohou svým obsahem lišit. Obchodní podmínky se vztahují na všechny balíčky. Pro rezervaci předem kontaktujte po uhrazení a potvrzení letenky svého cestovního agenta nebo nejbližší kancelář společnosti Emirates.  

Po příletu pokračujte k přepážce Dubai Stopover společnosti Emirates v Terminálu 3 a přepážce Arabian Adventures Dubai Stopover v Terminálu 1. 

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist