Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Wizz Air otevírá novou linku z Prahy do Bukurešti

Wizz Air oznámila otevření nové linky z Prahy do rumunské Bukurešti. Létat začne od června 2020, a to v pondělí, středy a pátek.

Bukurešť je známá svou kulturní scénou a bohatým nočním životem. Najdete zde špičková muzea, příjemné parky a zahrady, stejně tak širokou škálu restaurací, barů a klubů. Jedinečnou atmosféru vytváří různorodá architektura. Zatímco větší část centra města je moderní, najdete tu také nádherné pravoslavné kostely ze 17. a 18. století a půvabné vily z období Belle Époque ukryté v tichých koutech. Z Bukurešti lze snadno naplánovat některý z jednodenních výletů například na jeden z nejkrásnějších evropských hradů a slavnou pevnost hraběte Draculy anebo si odpočinout u jezera a vrcholků hor v Karpatech. Mile vás překvapí i místní, kteří vás rádi pohostí vynikajícím jídlem a pitím. Rumunsko je skvělou volbou pro prodloužený víkend, ale i vhodnou destinací pro delší dovolenou.

Letenky jsou k dispozici na stránkách wizzair.com a pořídíte je už od 519 Kč.

 

Nová linka Wizz Airu z Prahy do Bukurešti:

Nová linka

Četnost

Začátek

Ceny letenek od*

Bukurešť, Rumunsko

pondělí, středa, pátek

  1. června 2020

519 CZK / 19.99EUR

Paulina Gosk, Wizz Air Corporate Communications Manager, říká:

S radostí představujeme novou linku z Prahy do rumunské Bukurešti. Toto fascinující město, ve kterém se prolíná více než 500letá historie s moderní identitou, bude pro české cestovatele ještě dostupnější. Naše profesionální a přátelská posádka Vás s úsměvem přivítá na palubě nového letadla Airbus A321, které bude létat na trase z Prahy od léta 2020.“

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist