Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8347

Wizz Air má již 1 milion členů klubu

Wizz Air, největší nízkonákladový letecký dopravce ve střední a východní Evropě, přivítal miliontého člena klubu WIZZ Discount Club a dosáhl tak významného milníku.

WIZZ Discount Club byl založen v březnu 2011 a je koncipován speciálně pro věrné zákazníky, kteří cestují s rodinou a přáteli. Tento program byl průběžně rozšiřován na základě zpětné vazby cestujících WIZZ a v současnosti nabízí širokou škálu slev na letenky a související služby.

Kromě zaručené minimální slevy 10 EUR z cen letenek* potěší členy další úspora 5 EUR u každého kusu velkého kabinového zavazadla a zavazadla k odbavení při nákupu na internetu. Wizz Air nabízí dva druhy členství, aby si všichni zákazníci mohli vybrat členství, které nejlépe vyhovuje jejich cestovním požadavkům. Standardní členství zaručuje nejnižší ceny letenek a několik slev pro jednoho člena a jednu doprovázející osobu, zatímco skupinové členství nabízí nejvýhodnější podmínky pro jednoho člena a pět spolucestujících. Více informací o tomto programu naleznete na wizzair. com.

POPLATKY ZA ČLENSTVÍ V KLUBU WIZZ DISCOUNT CLUB SPOLEČNOSTI WIZZ AIR:

Druh členství

Roční poplatek

Standardní členství

29,99 EUR

Skupinové členství

49,99 EUR

 

George Michalopoulos, obchodní ředitel společnosti Wizz Air, k tomu říká:

„Máme velkou radost, že oblíbenost klubu WIZZ Discount Club nepřetržitě roste, což odráží loajalitu našich cestujících vůči společnosti Wizz Air. Jsme přesvědčeni, že kromě poskytování velmi výhodných slev pro časté cestující je WIZZ Discount Club také skvělým řešením pro ty naše cestující, kteří cestují se svou rodinou nebo přáteli


Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist