Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8347

Value Airline of the Year 2016

Wizz Air získal ocenění „Value Airline of the Year 2016“ (Nízkonákladová letecká společnosti roku) od Centra pro letectví CAPA, předního poskytovatele nezávislých informací o trhu letecké dopravy, který přináší každý den nové zprávy o dění na celém světě. Ocenění převzal József Váradi, předseda představenstva společnosti Wizz Air, v rámci slavnostního vyhlášení výsledků soutěže „CAPA Aviation Awards for Excellence 2016“, které se uskutečnilo 27. října 2016 v Amsterdamu.

Ocenění je udělováno leteckým společnostem a letištím, které jsou nejen úspěšné, ale také plní vedoucí roli ve svém odvětví v neustále se měnících podmínkách. Vítězové soutěže přijímají v době konjunktury strategie, které ukazují ostatním nový směr vývoje. Kandidáti na ocenění byli vybráni týmem analytiků Centra pro letectví CAPA a partnerů ze společnosti Heidrick & Struggles, jedné z předních firem pro vyhledávání vedoucích pracovníků s celosvětovým působením, na základě nezávislého výzkumu. Vítěze následně zvolila nezávislá globální osmičlenná porota.

Wizz Air získal ocenění „CAPA Low Cost Airline of the Year“ jako nízkonákladová letecká společnost, která po celý rok nejvíce vynikala svou strategií, nejzásadnějším způsobem ovlivnila vývoj odvětví letecké dopravy, zaujala vedoucí postavení a stanovila měřítka pro ostatní.

WIZZ byl porotou vybrán díky konzistentním výborným výsledkům a rychlému růstu v náročném regionu. V uplynulém fiskálním roce se kapacita zvýšila o 20 %. WIZZ je nyní lídrem na trhu v Maďarsku, Rumunsku a Makedonii a má silné postavení po celé střední a východní Evropě, včetně Polska, Bulharska, Litvy a Lotyšska.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist