Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Top 10 barů s neuvěřitelným výhledem

Nic nemilujeme víc než relaxovat s vynikajícím koktejlem v ruce a popíjet ho při úžasném výhledu v novém místě. Ve skutečnosti si během našich cest dáváme za úkol najít ty střešní bary s tím nejlepším výhledem. Chvíle napětí prosím…..a zde máme 10 nejlepších barů s neuvěřitelným výhledem. Užijte si to!

 

1. Sky Bar Sirocco, Lebua Hotel, Bangkok

Nahoru až do 63. Patra Bangkokského mrakodrapu a pohled na městská světla z výšky 250 metrů – Sky Bar v Sirocco vás vezme do instagramového nebe. Každou noc je zde jazzová kapela a celková atmosféra je velmi pohodová.  Objednejte si Hangovertini (koktejl, který byl vytvořen pro herce z filmu The Hangover II během natáčení), ale berte v úvahu, že vás od kocoviny nezachrání.

 

2. Sky Park – Marina Bay Sands, Singapore

Na vrcholu budovy Marina Bay Sands se nachází Sky Park – klenoucí se tři věže. Neskutečný infinity bazén, který rozhodně není pro slabé nátury (nebo pro nehotelové hosty). Můžete si zde ale koupit lístek na vyhlídkovou věž a dívat se na blikající metropoli Singapuru z 57. či vyššího poschodí. Ti, kteří si zde zarezervují stůl v jedné z nebeských restaurací, se mohou poté volně pohybovat po celém Sky Park. Raději si zde hlídejte počet vypitých Martini – v této nadmořské výšce by mohlo mít trochu silnější účinky.

 

3. The London Rooftop, Západní Hollywood

Jste v Hollywoodu, takže je tu všechno o tom být viděn. Tohle mějte na mysli a ujistěte se, že si zamluvíte svůj soukromý altánek v London Rooftop baru – lehátko zde nestačí. Poté co se uvelebíte, objenejte si Royalty (šumivé víno, limetka, citrón a Pimm)…. A jste skoro jako Julia Roberts (ve dnech filmu Notting Hill).

 

4. Le Bain, The Standart, New York

Je to diskotéka – na střeše! Le Bain je momentálně jedno z nejžhavějších nočních míst v New Yorku a pokud jste opravdu rozžhavení z divokého tance, je uprostřed tanečního parketu bazén pro zchlazení.

 

5. Aqua Kyoto, Londýn

Při návštěvě Londýna byste měli navštívit Aqua Kyoto. Doporučujeme vám popíjení regeneračního koktejlu Penicillin (hodně whisky, nula penicilinu) při nekončícím výhledu na Londýn.

 

6. Hotel Bagués, Barcelona

Co milujeme nejvíce na tomhle baru? Jeho umístění. Bar je zasazen uprostřed Las Ramblas, takže budete moci pozorovat katedrálu stejně tak dobře jako obyvatelé barcélony, kteří se chladí na svých balkónech. Návštěvníci baru jsou převážně mladí lidé užívající si svůj popracovní drink. Později se můžete přesunout do restaurace pro malé občerstvení ve formě tapas.

 

7. Radio Bar, ME Londýn

Dobrá, není to nejvyšší budova Londýna, ale i tak je výhled úžasný. Naskytne se vám zde výhled na katedru svatého Pavla, přes mrakodrapy Gherkin a Shard a – podívejte! – támhle je most Waterloo a Somerset House. Doporučujeme si zde objednat koktejl Flower in the Rain (vodka, rhubarb, citrón, brusinka a jahoda).

 

8. Radio Bar, ME Miláno

Stejný jako Radio Bar v Londýně, jen víc slunečný. Panaromatický výhled a skvěle zásobený bar dělá tento bar jedním z nejnavštěvovanějších barů během Milánského Fashion Week, takže až tento bar navštívíte, nezapomeňte zde předvést pózu – s negori v ruce a s pozadím mlhavého panorama Milána.

 

9. La Terrazza, Hotel Excelsior, Neapol

Výhled z baru La Terrazza vás ohromí. Na pravé straně překrásné město Sorrento a kousek ostrova Capri a  dálce Sorrento a před vámi sopka Vesuv. Pokud se budete koukat opravdu pozorně, můžete dokonce vidět dlouhé jazyky lávy z erupce v roce 1944. Objednejte si skleničku chlazeného vína Prosecco, vyhřívejte se na slunci a sleduje denní ruch pod vámi.

 

10. Aer, Four Seasons, Bombaj

Budete se cítit míle daleko od rušné Bombaje, jakmile dorazíte do AER, který se nachází v 34. patře :-hotelu Four Seasons. Začněte již během Happy hour ( 17:30 -20h) a zůstaňte tu až do večera, kdy tu začne hrát house music a club music. Tento bar je známý mezi Bollywoodskými herci, takže doporučujeme se vhodně obléci. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist