Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Smartwings začnou od května 2 x týdně létat do francouzského Nice

Letecká společnost Smartwings zařadila do své nabídky další novou destinaci. Od 6. května Smartwings zahájí pravidelné lety z Prahy do francouzského města Nice. Linka bude provozována 2x týdně, vždy ve čtvrtek a neděliLetenky do Nice jsou již v prodeji a klienti si je mohou zakoupit na webových stránkách Smartwings a Českých aerolinií (v rámci code-sharové spolupráce), a rovněž u prodejců letenek.

Smartwings aktuálně provozují z Prahy pravidelné linky do španělské Málagy, na ostrov Mallorca, na tři Kanárské ostrovy (Tenerife, Gran Canaria, Fuerteventura), na Madeiru (Funchal), do Egypta (Hurgdada a Marsa Alam) a charterové lety do SAE (Ras Al Khaimah). Od 29. dubna společnost obnovuje letecké spojení do ruského Petrohradu (2x týdně) a od května jsou již naplánovány linky do chorvatského Splitu a do destinací v Řecku. Obnovení provozu se odvíjí od vývoje epidemiologické situace v jednotlivých zemích a uvolňování cestovních opatření.

Skupina Smartwings Group během letní sezóny nyní nabízí z českých letišť lety do 76 destinací v Řecku, Španělsku, Itálii, Francii, Portugalsku, Bulharsku, Černé Hoře, Chorvatsku, Izraeli, Egyptě, Turecku, Tunisku, SAE, Kapverdách, Nizozemsku, Švédsku, Dánsku, Rusku, Maltě, Ukrajině či Islandu. Lety chce společnost během léta provozovat nejen z letišť v ČR, ale také ze svých základen v Polsku, Francii, Maďarsku, na Slovensku a Kanárských ostrovech.

Smartwings nabízí klientům u všech stávajících a nových individuálních rezervací možnost bezplatné změny termínu do 30. 6. 2021. Nově vybraný let se musí uskutečnit nejpozději 31. 3. 2022. Klienti mají také možnost si současně s letenkou zakoupit na webových stránkách Smartwings cestovní pojištění, které kryje případy onemocnění COVID-19.

Zdroj foto: Smartwings, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist