Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8347

SmartWings otevírá linku do italského Rimini

SmartWings zahájí 27. května 2016 novou pravidelnou linku Praha – Rimini v Itálii. Přímé letecké spojení do italského přímořského letoviska Rimini bude provozováno do 3.října 2016, a to třikrát týdně. Zpáteční letenku do Rimini lze pořídit již od 4 311 Kč.

Další novinkou pro nadcházející letní sezónu 2016 bude přímé letecké spojení na Korsiku. SmartWings zahájí 15. června spojení do jihofrancouzského města Ajaccio. Lety do oblíbeného korsického letoviska budou operovány jedenkrát týdně, vždy ve středu.

Od června také navyšuje také frekvenci letů na Kanárské ostrovy, a to z pěti linek týdně na osm. Pravidelná linka z Prahy na Las Palmas (ostrov Gran Canaria) a Tenerife bude operována třikrát týdně, na ostrovy Lanzarote a Fuerteventura jednou týdně. Od června je rovněž zavedena nová pravidelná linka Brno - Tenerife operovaná jednou týdně, vždy v pondělí.

Dostupnějšími se stanou díky přímým letům i Baleárské ostrovy. Od 26. května bude létat na největší baleárský ostrov Mallorca dvakrát denně. Přímé lety Praha - Palma de Mallorca zahájí 26. března s frekvencí letů dvakrát týdně, o dva měsíce později počet letů vzroste až na 14 týdně.

SmartWings nabízí vlastní přímé lety do 51 destinací, ve spolupráci s partnerskými leteckými společnostmi umožňuje klientům letět do více než 80 destinací. V nedávném hodnocení agentury AirlineRatings.com, týkající se bezpečnosti a kvality leteckých společností, získaly aerolinky SmartWings nejvyšší možnou známku - 7 hvězdiček.


Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist