Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8347

Rychlá půjčka před výplatou

Období Vánoc nás někdy dokáže pořádně finančně vyždímat. I když žijeme od výplaty k výplatě, cítíme potřebu naše nejbližší potěšit nákladnými dárky – zvlášť jde-li o děti. Vždyť kdo by chtěl těm nejmenším vysvětlovat, proč jim Ježíšek nepřinesl vysněné hračky? Rychlá půjčka v pravý čas nám tak může vytrhnout pomyslný trn z paty.

Vánoční šílenství

Značné procento Čechů si každoročně bere půjčku na vánoční dárky. Že mezi ně nepatříte? Další krizové období ovšem přijde po Vánocích. Situace, kdy jste se vydali z veškerých peněz před svátky, a pak selže auto nebo některý z domácích spotřebičů, bez nějž se neobejdete, může potkat i vás. Co si v takovém případě počít, když do výplaty je ještě daleko? Rychlá půjčka ihned bývá obvykle nejoptimálnějším řešením. 

Kdo vám pomůže v nouzi?

S nabídkami půjček se banky i nebankovní společnosti doslova předhánějí. Najít mezi nimi vhodného kandidáta je docela oříšek, musí totiž splňovat jak nároky na snadnost a rychlost (zde bývá problém s bankami), tak na spolehlivost (mezi nebankovními půjčkami můžete narazit na podvodníky). My doporučujeme prověřenou bleskovou online a sms půjčku finpujcka24.cz, jejíž název už sám o sobě napovídá, že potřebnou sumu budete mít na svém účtu do 24 hodin poté, co jste o ni prostřednictvím emailu nebo sms zažádali. Můžete takto získat až 15 000 Kč se splatností minimálně týden, maximálně pak 35 dní. 

Zodpovědnost je na vás

Půjčka do 24 hodin láká snadností vyřízení: není nutné kamkoliv chodit, nepotřebujete ručitele ani potvrzení o příjmu, nemusíte vysvětlovat, za jakým účelem si peníze půjčujete. Na stránkách společnosti finpujcka24.cz naleznete šikovný kalkulátor, s jehož pomocí si jednoduše vypočítáte, kolik by činily úroky, kdybyste si půjčili tu či onu sumu na určitý počet dní. Hned od začátku tak budete vědět, na čem jste. Ale pozor! U nebankovních půjček sice není třeba dokládat, že máte možnost je splatit, o to víc zodpovědnosti je ale na vás. Než si zažádáte o peníze, sami se zamyslete nad tím, budete-li je moci vrátit. A v případě, že se vám to ani přes nejlepší úmysly nepodaří, raději si včas zažádejte o prodloužení, než byste se kvůli splacení dluhu zadlužili jinde.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist