Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Ritz Carlton | Moskva

Hotel z 19. Století Ritz Carlton Moskow je architektonická óda na imperiální Rusko: obrovské pozlacené loby je plné soch a obrazů, všudypřítomné křišťálové lustry a ve dveřích muži v uniformách, kteří vás s úsměvem vítají. Celý hotel je oslavou ruské kultury v té nejlepší podobě.

I přesto, že nejste hostem tohoto hotelu, rozhodně nezapomeňte navštívit nově zrekonstruovanou střešní O2 Lounge. Tento hotel, jak jeho vnitřní i venkovní prostory, je totiž místem, kde byste měli být viděni v noci: výhled na Moskvu je odsud nepopsatelný a koktejlové menu nabízí nápadité a chutné koktejly. Oblékněte si své nejlepší oblečení a připojte se k ostatním hostům.

Pro koho

Hotel uvítají hosté, kteří ocení luxusní věci od ozdob až po roznos jídla, ale také ti, kteří chtějí být v centru dění.

 

Ubytování

Hotel Ritz nabízí jedny z největších apartmánů a pokojů v Moskvě, které jsou v mramorovém provedení. Každý z 334 pokojů je velmi prostorný a pohodlný. Rodiny dokonce mohou požádat o spojení pokojů. Hosté, kteří si zaplatí luxusní pokoje  Club Rooms mají navíc přístup do salónu a na terasu v 11. patře, odkud je nádherný výhled na Kremlin.

 

Jídlo a pití

Restaurace Cafe Russe v Ritz Carlton vám poskytne porkmy ze sofistikované ruské kuchyně. Na vinném lístku pak najdete vzácné ročníky, které se datují až do roku 1937. Nejlepší koktejly si pak můžete objednat v střešním baru O2 Lounge s výhledem na panorama Moskvy.

Cena

Cena pokojů v hotelu Ritz Carlton začíná na necelých 9 000 korun za noc.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist