Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Pronajměte si soukromý ostrov na den | Grenadiny

 

Erika’s Marne Services, jachtařský klub ve Sv. Vincentu a Grenadiny, nabízí exkluzivní pronájem Jamesby, neobydleného ostrova uprostřed Tobago Cays Marine Park.

Heather Grant, zakladatelka společnosti Erika řekla, "Erika se nabízí mnoho služeb, ale jedna z nich je docela zvláštní a tou je možnost si zamluvit ostrov výhradně pro použití našich klientů. Zní to úžasné, že? A taky draze drahé.

"No, je to úžasná nabídka, ale cena není taková, co si myslíte. Většina lidí předpokládá, miliony dolarů jsou nutné pro použití soukromého ostrova, a ve většině případů si to myslí správně, ale v tomto případě, je tam malý, neobydlený ostrov uprostřed Tobago Cays Marine Park, který je k dispozici k pronájmu přes společnost Erik na jeden den, či déle v případě potřeby - a za rozumnou cenu. V závislosti na ročním období, může denní pronájem stát cokoliv od $ 2,000 US do $ 3,000. "

Heather řekla časopisu Yachting Pages, že společnost pronajímá toto místo již po několik let, s velkým úspěchem a vynikajícími recenzemi od svých klientů.

Vysvětlila, "Tady je dohoda: jachta se plaví do Grenadiny a kapitán prodává svým hostům myšlenku, mít exkluzivní a vzdálený soukromý ostrov jen pro sebe na jeden den. Nikdo jiný tam bude. Hosté mohou mít všechny své vodní hračky, barbecue, nábytek, lehátka, lahodné místní ryby nebo humra, a dokonce i živou hudbu, pokud si to přejí.

"Můžeme se do značné míry zaručit, že se jim to bude líbit – komu by se něco nelíbilo na krásném přírodně, kompletně bílých písčitých pláží, teplém azurovém moři a sluneční obloze? Jděte plavat s želvami, potápět se, šnorchlovat, nebo si vychutnat lekce kiteboardingu tam na soukromé pláži. "

Jako zavedená jachtařská společnost se vztahy s mnoha vracejícími se posádkami a dodavateli v rámci regionu, tým Erika organizuje vše jménem posádek jacht a jejich klienty - vše, co musí udělat, je zajistit, aby se hosté objevili.

Erika’s Marine Services pracuje s mediální skupinou Yachting Pages Media Group, která se specializuje na poskytování produktů a služeb pro Superjachtový průmysl, a nabízí své služby posádkám a hostům.

Navštivte webové stránky: http://www.erikamarine.com/

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist