Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Přelomová výuka angličtiny

Zbystřit byste teď měli všichni, kteří se léta protloukáte školní angličtinou, nebo jste prošli mnoha jazykovými kurzy, a přesto nejste schopni ani jednoduché konverzace na dovolené. Vy, kteří máte v sobě blok odpovědět cizinci na otázku, kterým směrem se má vydat a hlavně vy, kteří s tím už konečně chcete něco udělat.

Je všeobecně známo, že cizímu jazyku se nejlépe naučí tak, když randíte s cizincem. Touto cestou se nemusíte vydávat, ale v něčem je to pravda. Těžko vás někdo naučí líp, než tzv. native - rodilý mluvčí. Proto je model výuky, který vymysleli lidé z Englishstay, ten jediný správný.

Představte si, že se přihlásíte na týdenní kurz v České republice. Ve správný den a hodinu přijdete na nádraží k odjezdu na kurz a od té doby jste doslova v cizině. Čekající společnost je totiž česko-mezinárodní.

Po ubytování jdete hned na výuku v rámci konverzačního představení programu i vás samotných. Ráno se scházíte všichni už na snídani. Začíná první den z týdne, na který jen tak nezapomenete. Seznámíte se s lidmi z Anglie, Kanady, USA, Austrálie i z Nového Zélandu, mladými, staršími, muži i ženami. Jedná se o lektory angličtiny, kteří takhle cestují po celém světě. Co člověk, to originál, zde platí dvojnásobně.

Ojedinělý systém výuky je zde dokonale propracovaný. Ať už si vyberete variantu jeden na jednoho nebo dva na jednoho, vždy se vám dostane plné pozornosti. Téma je dané, ale není problém si zvolit vlastní námět hovoru. Přeci jen někoho zajímá víc cestování, někdo potřebuje byznys angličtinu apod. Intenzivní výuka zahrnuje 70 hodin za 6 dní, během nichž budete konverzovat, hrát s ostatními hry i soutěžit. Celým týdnem Vás bude provázet příprava závěrečné prezentace, s níž vám pomůže váš mentor.

Něco pro šetřílky

Spočítali jste si někdy, kolik jste vydali za svoje vzdělávání v angličtině v různých kurzech?

S Englishstay můžete prožít krásnou smysluplnou dovolenou, ze které přijedete bohatší o schopnost beze studu mluvit anglicky, navíc za velmi přátelskou cenu. Jedna hodina zde vyjde na 357 Kč, pokud zvolíte nejlepší variantu jeden na jednoho. V případě 2:1 dokonce 243 Kč. To vše komplet za výuku, ubytování, dopravu v pěkném penzionu, plnou penzi i občerstvení během kurzu. V ceně je i středeční výlet s průvodcem. Samozřejmě v angličtině. To vše v České republice a v pohodě.

Zapomeňte na nudné dovolené do hotelu typu All Inclusive a pojeďte s Englishstay zažít opravdovou radost z vlastního pokroku a třeba si i najít nové přátele.

www.englishstay.cz

FB: @kurzyanglictiny

Instagram: #englishstay

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist