Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Poznávací zájezdy Vega Tour

Cestovní kancelář Vega Tour organizuje poznávací zájezdy luxusními autokary po celé Evropě. Klienti mají možnost vybrat si od jednodenních, až po několika denní zájezdy. Nabízí zájezdy do míst bohatých na kulturu, přírodu, ale i zábavu. Ať už je to poznávání Itálie, neprozkoumaného Slovinska, Oktoberfest v Německu, zábavní Heide park, Tropical Island nebo autosalon v Ženevě, vybere si opravdu každý.

Velmi oblíbené jsou každoroční adventní zájezdy, kde na letošní rok výrazně rozšířili počet nástupních míst, ale také destinace. Nově pro své klienty připravili také víkendové adventní zájezdy např. do Krakova, Budapešti, ale také úplnou novinku, a to adventní Záhřeb, spojený s návštěvou termálních lázní ve Slovinsku a rakouského města Graz, klienti tak navštíví tři země během jednoho víkendu a poznají tak jednotlivé tradice. Málo kdo to možná ví, ale Záhřeb byl v roce 2015 vyhlášen jako město s nejlepšími adventními trhy v Evropě, dle ankety European Best Destinations.

Letošní rok na trh uvedli exkluzivní novinku, a to plavby luxusní motorovou jachtou po Jadranu v Chorvatsku. Tyto plavby jsou koncipovány na „hlubší“ poznání dané země. Výhodou je počet pasažérů, který se pohybuje kolem 40, exkluzivní služby, návštěva míst, do kterých obrovské výletní lodě nemají přístup. Na tyto exkluzivní plavby s kapacitou lodi do max. 100 klientů se budou zaměřovat i nadále a pro příští rok se chystají portfolio značně rozšířit na další lokality v Chorvatsku, ale také v Řecku, Itálii, Španělsku, Asii nebo Karibiku.

Již nyní chystají nabídku na sezónu 2017, kde máme připraveny nádherné zájezdy například po Slovensku, Rakousku, Německu, Polsku, Norsku, Anglii a dalších evropských zemí. Spolupracují se zkušenými průvodci, a proto je účast na našich zájezdech opravdu zážitkem.

 

Zájezdová doprava do Chorvatska, Itálie a Francie

V létě můžete s cestovní kanceláří Vega Tour cestovat do nejznámějších letovisek v Chorvatsku a Itálii. CK Vega Tour zajišťuje od května do září komfortní autobusovou dopravu do téměř 50 nejoblíbenějších letovisek v Chorvatsku a více jak 30 letovisek v Itálii. V zimě rovněž nabízí dopravu do nejznámějších lyžařských středisek ve Francii.

 

Co Vás čeká při cestě do Chorvatska autobusem CK Vega Tour:

-          Moderní zájezdové autobusy průměrného stáří 2 roky s bezpečnostními systémy ABA, ESP, SPA a další

-          Široké pokrytí oblíbených letovisek

-          Odjezdy do všech destinací bez omezení minimálního počtu cestujících

-          Nástupní místa po celé ČR

-          Centrální odjzed z ÚAN Florenc

-          Proškolený personál asistující na centrálním odjezdovém místě

-          Služby stevarda na palubě autobusu

-          Zkušení a uniformovaní řidiči s kurzy bezpečné jízdy

-          Nadstandardní služby na palubě autobusů

Více informací na www.vegatour.com

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist