Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Postavte si svůj vlastní soukromý ostrov

Zcela soukromé a přesně podle představ majitele jsou ručně vyráběné ostrovy Amillarah bezkonkurenčním prázdninovým domovem.

Další vizualizace ukazuje, jak jeden z těchto soukromých ostrovů vy mohl vypadat. Vypadá to, že unikátní spolupráce mezi mezinárodní realitní společností Christie’s International Real Estate a vývojářskou společností Dutch Doklandsem nabídne pro exkluzivní klientelu něco více než je běžný pronájem ostrova.

Ačkoliv bude nabízet podobný pocit klidu a ústraní jako soukromé ostrovy, Amillarah Islands budou na zakázku vytvořené vily a budou se moc přizpůsobit podle přání každého zákazníka. Tyto umělé ostrovy budou plout na hladině a tak je majitelé případně mohou přemístit na místo s lepším výhledem na západ slunce.

Firma Dutch Docklands od jejího založení v roce 2005 vyrobila již tisíce plovoucích domovů v Nizozemí a také spolupracovala s vládou Malediv na navržení obytných prostorů, které budou moc ubytovat obyvatelstvo Malediv v případě zvýšení vodní hladiny, která by mohla zaplavit většinu ostrovů. Firma také pracuje na projektu v Norsku zvaném Krystall, pod kterým se skrývá výroba plovoucího hotelu ve tvaru sněhové vločky se skleněnou střechou, který bude zasazen mezi dva fjordy v oblasti Tromso.

Francouzský oceánolog a ekolog Jean-Michel Cousteau potvrdil, že ostrovy Amillarah nebudou mít žádné dopady na životní prostředí. Ostrov nebude k ničemu připevněn a navíc konstrukce poskytne domov a úkryt některým mořským živočichům. Každý si navíc bude moc přizpůsobit svůj ostrov do detailů podle svého vkusu – jeho velikost, tvar i styl.

První lokace, kde budou ostrovy k vidění, budou pravděpodobně Maledivy – 10 konstrukcí by mělo být umístěno v laguně, která se nachází 25 minut lodí od hlavního města Malé. Dalších 33 ostrovů s vlastní pláží, bazénem a zahradou by se mělo objevit vedle umělého souostroví „World“ (Svět) a dalších 30 ostrovů se očekává na jezeře v Miami.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist