Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Pitný režim | Jak na něj?

Na léto se těší asi většina z nás. Jinak to však zřejmě cítí náš organismus, který během horkých dnů dostává pořádně zabrat, protože se vlivem teplého počasí zvyšuje riziko jeho dehydratace. Voda tvoří podstatnou část lidského těla a její nízký obsah potom ohrožuje nejen fyzický, ale psychický stav člověka. I mírná dehydratace, pokud je dlouhodobá, může způsobit řadu zdravotních problémů, jako jsou bolesti hlavy či ztráta koncentrace. A přestože se v současné době hodně diskutuje hlavně o tom, kolik tekutin by se mělo během dne vypít, není dobré opomíjet ani to, jaké tekutiny konzumujeme.

Pokud se totiž při vyšších letních teplotách aktivně pohybujeme (jezdíme na kole, provozujeme míčové hry nebo jiné formy pohybu), odchází z našeho těla se spálenými kaloriemi a potem současně i celá řada důležitých látek, které je nutné do organismu zase doplnit.

Kromě vody a ovocných čajů je potom vhodné zařadit do pitného režimu i nápoje s obsahem minerálních látek. Ideálním řešením je například Hanácká kyselka, která v horkých letních dnech přináší nejen ověžení, ale dodává tělu i právě tolik důležité minerály, stopové prvky a přírodní jód, který je pro ni typický.

Pro letošní léto připravila Hanácká kyselka navíc novinku v podobě zcela nové receptury svých tradičních ochucených minerálních vod. Právě díky svému unikátnímu složení se Hanácká mimořádně dobře snoubí s ovocnými příchutěmi a podtrhuje plnou chuť šťavnatého ovoce, která obsahuje o polovinu méně cukru než u klasických limonádových nápojů. Z „běžné“ minerální vody se tak stává harmonická kombinace cukru a minerálů, která zažene žízeň, dodá potřebnou energii a důležité látky v parných dnech. Současně nová Hanácká respektuje také moderní trendy a je zcela bez přídavku umělých sladidel.

Milovníci ochucených vod, které se u nás těší velké oblibě, mají možnost vybírat hned z deseti ovocných příchutí, kterou letos Hanácká rozšířila o oblíbenou moravskou příchuť bílých hroznů. Všechny ochucené minerální vody lze zakoupit v balení 0,5 a 1,5 litru, vybrané druhy dokonce i v praktickém 1 litrovém balení.  I proto je teď Hanácká kyselka lepší než kdy předtím.

Více na www.hanackakyselka.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist