Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Oslava narozenin na ostrově Langkawi | Editorial

Nedávno měl přítel narozeniny, a tak jsme se rozhodli se vydat na vedlejší ostrov Langkawi. Je to asi 3 hodinová cesta lodí z Penangu. Langkawi je velmi populární mezi turisty a pokaždé se mi poštěstí potkat i pár Čechů

Když jsem vybírala resort, kde se ubytovat, padl mi do oka resort Bon Ton. Bon Ton je doopravdy nevšedním resortem. Jeho vily jsou staré přes sto let a jsou dovezené z různých částí Malajsie. Cítila jsem se tu jako v 18tém století. Procházet se a fotit ty staré vily a budovi bylo přesně to, na co jsem se těšila. 

Když nás vedli do našeho pokoje, připadala jsem si jak kdybych byla u babičky na chalupě. Pokoj byl prostorný s velkou koupelnou. Chvílema jsem si přišla jako ve vězení, jelikož všechny okna měla mříž :) Hlavně při snídani.

Snídani nám vždy donesli na pokoj den předem, abychom si ji ráno mohli vklidu užít. To jsme oba ocenili, jelikož se vstáváním máme problém a většina resortů servíruje snídani do 10 či 11. Jedno ráno nám na pokoj také donesli narozeninový dort pro mého přítele, který o ničem netušil. Dort byl domácí výroby a oba jsme si na něm smlsli. 

Ačkoliv je resort v oblíbené turistické části, je tu klid a žádné budovy okolo. Jen krásný výhled na okoln přírodu. Pokud plánujete výlet do Malajsie, doporučuji alespoň resort navštívit a prohlídnout si jeho historické budovy z celé Malajsie.

 

Přeji Vám krásný a úspěšný týden.

Jana Vitoušková – šéfredaktorka luxusniplaze.cz


Webový portál:

www.luxusniplaze.cz

Naše facebooková skupina:

www.facebook.com/luxusniplaze.cz

Náš youtube kanál:

www.youtube.com/user/LUXUSNIPLAZE.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist