Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Netradiční dovolená? Proč ne!

Destinace, jako třeba Chorvatsko, Itálie, Řecko nebo Španělsko dnes patří mezi naprostou klasiku současné doby. Pokud už je máte procestované, nebo hledáte něco jiného, neváhejte a vyberte si dovolenou v místech, které můžeme označit jako lehce netradiční.

Rozhodně vás nezklamou, jelikož i tyto lokality mají co nabídnout. A to ať už hledáte jistotu nádherného počasí, krásných pláží, nebo kvalitních hotelů s dostatkem služeb i dobrého jídla. Jistotou je i celková bezpečnost, která je zvláště v rámci hotelových resortů na vysoké úrovni. Ani zde není nutné mít obavy.

Vyrazte na spojnici Evropy a Asie

Začneme naším prvním tipem, který je mnohdy nazýván jako Brána do Orientu. Cestovatelům nabídne možnost trávit čas hned ve dvou oblastech, kterými jsou Egejská riviéra a Turecká riviéra. Jak už správně začínáte tušit, naším prvním tipem je levná dovolená v Turecku. Ta je v posledních letech velmi lákavou možností, s to i pro své ceny, kdy lze all inclusive zájezd hravě pořídit třeba i za několik tisíc korun. Lokalit, kam lze vyrazit, je také celá řada. Máme-li být konkrétnější a dát vám několik zajímavých tipů, tady jsou:

  • Alanya.
  • Antalya.
  • Kemer, Belek, Marmaris.

Zkuste také jeden z ostrovů

Ve Středozemním moři dnes najdeme několik větších či menších ostrůvků. Ty nemusí být poblíž jenom známého Chorvatska, jelikož zůstat můžeme i u zmíněných tureckých břehů. S to ve chvíli, kdy je naším cílem nabídka last minute Severní Kypr. Tento zajímavý ostrov nadchne tím, že je rozdělený na dvě části, přičemž jedna patří právě Turecku a druhá Řecku. Nabídne jak krásné pláže, tak samozřejmě i krásné památky a logicky také úchvatnou přírodu. Pro milovníka zajímavých krás rozhodně dobrá volba. A to i v případě dovolené na začátku či konci sezony, jelikož už v daném období je na Kypru příjemné teplo. Přesvědčte se sami.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist