Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Nejlépe hodnocené hotely v Egyptě a Turecku

Prázdniny už jsou v plném proudu, a to znamená, že nastal čas i pro letní dovolenou. Kam se vypravit za mořem a sluníčkem, to vám doporučíme v následujících řádcích. Máme tipy na ty nejlépe hodnocené hotely v Egyptě a Turecku. Stačí si jen vybrat ten, který bude nejvíce odpovídat vašim představám. Hotel je totiž velmi důležitou položkou v plánech na dokonalý odpočinek. Výběr hotelů ve zmíněných destinacích byl proveden na základě bodování několika cestovatelských portálů (Invia.cz, Dovolena.cz a TripAdvisor).

Turecko a místní destinace

Turecko patří mezi hojně navštěvované destinace, hlavně v letních měsících. Turisté sem míří převážně za dobrým zázemím služeb luxusních hotelových resortů. Hodnocení hotelů probíhalo ve frekventovaných letoviscích Antalya, Bodrum, Marmaris, Belek a Side.

Jak a podle čeho vybírat hotel v Turecku? Pokud si chcete objednat ubytování v konkrétním hotelu, je potřeba si udělat včas rezervaci, abyste nakonec dostali opravdu to, na co jste si mysleli. V rámci zájezdů na posledních chvíli se málokdy objeví ten, který jste si původně přáli. U hotelů se všeobecně vyplatí pečlivě si pročíst reference od zákazníků, které většinou nabízejí nestranný pohled na poskytnuté ubytování a služby, a navíc jde většinou o sdílení neocenitelných vlastních zkušeností. V následujícím odkazu naleznete ty nejlepší hotely v Turecku.

Egypt a jeho destinace pro hotely

Letní dovolená by měla být pro každého čas odpočinku a „vyčištění hlavy“ od myšlenek na pracovní nebo jiný stres. Alespoň jednou za rok si ji každý z nás plně zasloužíme. A aby ten relax byl opravdu co nejvydatnější, je zapotřebí zvolit správnou destinaci a také hotel odpovídající našim představám a požadavkům. Nejhorším zážitkem z dovolené se často stává právě hotel, ať už kvůli křiku dětí, špatným službám, nebo nedobrému jídlu. Proto tu pro vás dnes máme to nejlepší z výběru letovisek v Egyptě. Mezi nejnavštěvovanější místa patří Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Kompletní žebříček hodnocení vám prozradíme v odkazu ty nejlepší hotely v Egyptě.

Vybrat dobrý hotel je potřeba včas, anebo pak sledovat „svůj“ hotel v last minute nabídkách. Zde však musíte mít kapku štěstí, aby se nějaká ta nabídka objevila. Kvalitnější a levnější hotely se dají nalézt hlavně přes rakouské a německé cestovky.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist