Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_9728

Na vodě v pohodě. Vodácká trička s potiskem

Na vlnách najdete zábavu i dobrodružství. Voda je totiž divoký, nepředvídatelný, ale hlavně okouzlující živel. Ročně přitahuje davy lidí, například na Vltavě jsou každou sezonu větší kolony, než v Praze během dopravní špičky. S vodáckým  tričkem s potiskem zazáříte a navíc se se svou partou hezky poznáte.

Pobaví i potěší

Že vodáci nejsou vodníci, ale zábavní chlapíci, vyjádří nápis Party v plném proudu. Ke každému výletu na vodu samozřejmě patří i ta voda ohnivá. Chcete, aby lidem bylo jasné, že nejste násoska, ale neohrožený pirát? Nápis To, že každý den piju rum, neznamená, že jsem alkoholik, ale PIRÁT to zařídí.

A potisk S pádlem je svět hned veselejší ani není třeba komentovat. Vodáctví je prostě super, tak ať to všichni vědí.

Trička s potiskem - vše je možné

Víte přesně, jak vypadá vaše ideální vodácké tričko s potiskem? Na přání natiskneme jakýkoliv motiv na jakékoliv tričko. Napište nám na info@bezvatriko.cz a my už se přizpůsobíme. Zvládneme každou barvu a každý motiv.

Originalita a kvalita

Naše vodácká trička s potiskem nejsou nejlevnější. Cena však odpovídá kvalitě, a za tou si stojíme. 

Vyhýbáme se 3D motivům a výšivkám a jdeme cestou originality a vtipu. Chcete pobavit na rozlučce a ještě vylepšit a zpříjemnit ten skvělý den? Tak jste na správném místě. 

Radost ze všeho, co děláte

Jste volejbalista, rodič, programátor, nebo třeba fanoušek Squid Game? Ukažte tričkem, co vám dělá radost a co máte rádi. 

Máme k dispozici vtipná a trefná trička s potisky pro všechno. Ukažte světu, na čem vám záleží, třeba si najdete stejně smýšlející kamarády.

Zdroj foto: Bezvatriko.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist