Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Mezi cestujícími bodují Bohemian Rhapsody i True Detective

Exotické a vzdálenější destinace probouzí v mnohých cestujících ambivalentní pocity. Počáteční nadšení hned vzápětí střídané myšlenkami na samotnou cestu. Několikahodinové lety jsou zkrátka pro někoho nutné zlo, které se ale ve společnosti Emirates mění na příjemný zážitek. Kromě již pověstného pohodlí totiž disponuje jedním z nejmodernějších zábavních systémů na světě.

Ice nabízí ke sledování až 4 000 kanálů, včetně více než 100 dětských pořadů a přes 1000 oblíbených filmů, desítky tisíc hudebních záznamů, podcastů a her, a to ve 44 jazycích, včetně češtiny. Svůj „cestovní filmový plán“ si navíc můžete sestavit ještě před tím, než vyrazíte na letiště. Pak už jen stačí aplikaci synchronizovat se sedadlem a zábava může začít.

Práve ice je tak oblíbeným způsobem, jak cestující (i ti nejmenší) několikahodinové přelety tráví. Společnost Emirates sestavila seznam nejoblíbenějších filmů a seriálů, které mezi cestujícími aktuálně bodují:

 • Zelená kniha,

 • Dívka v pavoučí síti,

 • Zrodila se hvězda,

 • Bohemian Rhapsody,

 • Johnny English znovu zasahuje,

 • Beautiful Boy,

 • Mary Poppins se vrací,

 • Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny,

 • Šíleně bohatí Asiati,

 • Patrick.

Nejoblíbenější seriály:

 • The Marvelous Mrs. Maisel,

 • Family Guy,

 • The Good Place,

 • True Detective (například právě všech opět epizod seriálu True Detective hravě stihnete za šestihodinový let z Prahy do Dubaje).

Na své si přitom přijdou i cestující, kteří preferují českou tvorbu. Emirates totiž do ice zařadila i filmy jako Hovory s TGM, Dvě nevěsty a jedna svatba, Tátova volha, Špindl, Miss Hanoi, Úsměvy smutných mužů, Zoufalé ženy dělají zoufalé věci, Backstage, Laika či Kvarteto.

Každý měsíc navíc do palubní filmotéky přibude více než stovka dalších filmů. Malým cestovatelům let zkrátí filmy z dílen Disney, Marvel a dalších, kterých je v nabídce více než 75, ale také 50 televizních kanálů jako Cartoon Network, Nickleodeon, CBeebies a Disney Channel a dalších.

Více než 70 % letadel Emirates, mezi nimiž jsou všechny Boeingy 777-200LR a 777-300ER, nabízí živé televizní přenosy. Na své si tak přijdou sportovní fanoušci i cestující, kteří chtějí během letu sledovat své oblíbené týmy a turnaje na kanálech Sport 24 a Sport 24 Extra.

Pokud si rádi své cesty a čas strávený v letadle plánujete dopředu, můžete využít novou funkci ve své aplikaci, která umožňuje vytvořit si vlastní playlist ještě před letem samotným a po synchronizaci s vlastním sedadlem si vychutnat naplánovanou dávku zábavy. Tato funkce je prozatím dostupná na více než 100 letounech Boeing 777 a bude postupně rozšiřována do celé flotily, včetně ikonické A380. Podle délky svého letu si můžete hravě naplánovat sledování různých programů, seriálů či filmů. Například šestihodinový let z Prahy do Dubaje je tak ideální příležitostí, jak dohnat seriály a filmy, na které jste neměli čas.

Economy Class nabízí pohodlná a prostorná sedadla, nápoje zdarma a pokrmy inspirované regionálními kuchyněmi. Let cestujícím zpříjemní také multikulturní palubní posádka, která mluví více než 60 jazyky, samozřejmě včetně češtiny. Cestující v Economy Class je také k dispozici 20 MB Wi-Fi zdarma. Malým cestovatelům budou během letu dělat společnost plyšová zvířátka Emirates Fly With Me a vychutnají si také speciální menu pro děti.

Emirates otevírá českým cestovatelům dveře do dalších více než 150 destinací v 86 zemích díky hladkému přestupu v Dubaji. Každodenní linka EK140 mezi Prahou a Dubají je operována ikonickou A380.

Od 31. května do 26. října bude Emirates létat do Prahy dvakrát denně, aby uspokojila poptávku během vytížené letní sezóny. Druhá denní linka bude operována Boeingem 777 a z Prahy bude odlétat pod označením EK138 v 21:35 a do Dubaje doletí v 05:30 následujícího dne.

Pro více informací nebo pro rezervaci letenky s Emirates, volejte na číslo rezervační linky +420 239 016 320 nebo navštivte www.emirates.com.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist