Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Luxusní večeře | Editorial

Jednu z nejlepších večeří jsem zažila v restauraci Le 1947, která se nachází na jednom pětihvězdičkovém resortu na Maledivách. 

Cheval Blanc je resort, kam měsíc před mou návštěvou zavítal princ William s Kate. Restaurace v sobě spojuje maximální kultivovanost s neuvěřitelným kulinářským zážitkem. Natolik mě tato restaurace omámila, že jsem fotila jen jídlo a zapomněla nafotit interiér.

Nejdřív jsem měla menší předkrm ve společnosti manažera resortu v baru. Na další chody jsme se společně přesunuli do prostorné restaurace s bílými závěsy, které prostor rozdělovaly a vytvářely tak více soukromou atmosféru. Prostírání stolu se skládalo z broušených kamenů, na kterých byly umístěny stříbrné příbory s ručně vyrytými vzory – hezčí jsem asi nikdy neviděla. Neustále jsem si je musela prohlížet a fotit.

Celkem nás čekalo devět různých pokrmů ve třech chodech. K tomu všemu nás obsluhoval sommeliér, který byl schopen ke každému chodu doporučit to nejlepší víno a vystupoval s takovou grácií, že jsem se cítila jako princezna.

Vynikající jídlo a víno, specifická vůně od Diora, příjemný personál, design celé restaurace a klasická hudba – to vše zapojilo všech 5 smyslů a díky tomu na tuhle večeři nikdy nezapomenu!

Už tenhle týden se můžete těšit na můj článek o pobytu na tomhle resortu, kde jsem byla ubytovaná v té samé vile, ve které trávil svou dovolenou princ William a Kate.

 

Webový portál:

www.luxusniplaze.cz

Naše facebooková skupina:

www.facebook.com/luxusniplaze.cz

Náš youtube kanál:

www.youtube.com/user/LUXUSNIPLAZE.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist