Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Kde si užít kvalitní a levnou dovolenou?

Milujete cestování, především potom pobyt na krásných a čistých plážích vyhlášených letovisek? Pokud ano, podívejte se spolu s námi na tipy, kam vyrazit s jistotou nízkých cen.

První možností je užívat dovolenou v Itálii. Tato země nenadchne jenom celkově nízkými cenami, které mohou být spojeny s ubytováním v apartmánech. Zaujme také nízkou cenou dopravy, a to ať už se vydáte s partou přátel vlastním autem, nebo naopak zvolíte možnost spojenou s cestou autobusem, ale i letadlem. O Itálii musíme také říci, že je naším hlavním tipem pro rodinnou dovolenou.

Vsaďte na destinace známé i z minulosti

I ty v současné době umí nadchnout celkově nízkými cenami. Ty zůstávají stále v minulosti, i když komfort dokáže plně uspokojit i náročnějšího evropského turistu. Naším příkladem je v posledních letech také velmi vyhledávaná nezapomenutelná dovolená v Bulharsku. I sem můžete vyrazit vlastním vozem a ubytovat se v apartmánu, stejně jako máte možnost využít mnohem zajímavější varianty. Ta je spojena s leteckou dopravou a all inclusive pobytem v hotelech. A jaké resorty dnes z hlediska oblíbenosti dominují? Ty stejné, jako tomu bylo dříve. Tedy?

  • Slunečné pobřeží
  • Sozopol
  • Zlaté písky

S sebou jenom to nejnutnější

Pamatujte, že turistický ruch je v daných zemích na tak vysoké úrovni, že můžete vyrazit třeba jenom na lehko. Vše, co potřebujete, si koupíte na místě. A to ať už jde o ručníky, opalovací krémy nebo kosmetiku. Mnoho lidí často musí používat noční krém na akné. Je však pravdou, že právě mořská voda a místní vzduch mohou být na pokožku vašeho těla velmi příznivé. Pokud chcete prospět i vaší pleti, je pobyt u moře ideální volbou, která vás zcela určitě nezklame. I to je důvod, proč letošní léto nesedět doma a vyrazit do takové destinace, která za to rozhodně stojí. Dva tipy, které vyjdou také velmi levně, jsme vám již představily. Ty rozhodně nezklamou.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist