Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Kde se ubytovat před odletem z Prahy na dovolenou

Chystáte-li se letos na dovolenou k moři a plánovaný odlet budete mít z Prahy, pak vás čeká pravděpodobně časně ranní nebo pozdě večerní booking na letišti. Vyřešit tuhle záležitost, a ještě z ní něco pěkného vytěžit, s tím vám může pomoci penzion v Praze. Zařídit si příjemné ubytování před odletem usnadní brzké vstávání pro včasný odlet na dovolenou. Případně si můžete přidat jeden až dva dny na procházku denní či večerní Prahou. Navštívit starobylé památky či romantická místa, to je nádherná relaxace před cestou na samotnou dovolenou.

Ideální poloha do centra i na letiště

Vybírat ubytování je dobré nejen podle hezkého prostředí, přívětivé ceny, ale i dle dobré dostupnosti jak do centra na procházku, tak i na letiště, jak už jsme řekli, kvůli včasnému odletu. Přesně takovým vhodným místem může být AKÁT pension, jenž nabízí ideální kapacitu pro skupiny i jednotlivce. Připraveno je 32 pokojů, kam se vejde více než 100 osob. V nabídce jsou různé typy pokojů, od vícelůžkových na hostelu přes standardní pokoje v pensionu až po prostorné a plně vybavené apartmány. Na své si přijdou nároční klienti, rodiny s dětmi i skupinové zájezdy.

Další služby pro dokonalé pohodlí

Využít můžete spoustu dalších doplňkových služeb, díky kterým si pobyt ještě více zpříjemníte. Součástí pensionu AKÁT je i restaurace s nekuřáckým salónkem a s příjemnou a prostornou zahrádkou, která pojme i větší skupinu lidí. K dispozici je možný transfer na letiště, po předchozí rezervaci parkování, wi-fi zdarma a snídaně formou bufetu. Nechybí ani úschovna zavazadel či možnost zajištění polopenze.

Včas si rezervujte termín

Chcete-li mít zajištěné ideální ubytování před vaší cestou na dovolenou, řešením je penzion Praha – 5. Zamluvte si termín raději ještě dnes, ať si můžete vybrat vhodný pokoj. Svoji rezervaci proveďte klidně online na www.akatpension.com.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist