Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Kam na dovolenou vlastním autem?

Máte v plánu dovolenou, která nebude spojena s možností letecké, nebo autobusové přepravy, ale pojedete na ni vlastním vozem? Podívejte se s námi na tři hlavní tipy, které nezklamou.

První možností je Itálie, která je dnes celkem levná dovolená. A to jak pro ceny apartmánů, tak i pro celkovou krátkou vzdálenost. Zvláště, pokud zvolíte oblast Benátská riviéra, můžete být v cílové destinaci za pár hodin. Známé středisko této oblasti je třeba Caorle. Míříte-li více na jih, nezklame naopak oblast zvaná Palmová riviéra. Tu reprezentují města jako San Benedetto, nebo Alba Adriatica.

Chorvatsko nikdy nezklame

Druhým hitem, kam můžete vyrazit vlastním automobilem, je zcela určitě Chorvatsko. To je již dlouhodobě nejoblíbenější lokalitou pro nádherný pobyt spojený s čistým mořem, řadou levných ubytovacích kapacit, stejně jako může být dovolená v Chorvatsku spojená s pohostinností místních. Kombinaci skvělé gastronomii a dobrého pití si chválí každý. Hitem jsou rozhodně ostrovní destinace, jako je:

  • Brač
  • Hvar
  • Krk

Jak se na ně vlastním autem dostat? Pohodlným trajektem, na který se nalodíte na jednom z mnoha přístavů, které najdete na pevnině, vždy na vzdušné spojnici s konkrétním ostrovem, na který se chystáte.

Nevadí vám delší cesta?

I v Chorvatsku můžete být v podstatě za pár hodin, což je další z plusů této země. Ne vždy je ale ideální lokalita tak blízko. Třetí možnost, kterou si představíme, je dovolená v Bulharsku. I sem je možné přicestovat vlastním vozem. Počítat je však nutné s faktem, že doba může v případě volnější jízdy zabrat i 2 dny. Na druhou stranu máte jistotu, že budete na místě sami svým pánem a budete moci navštívit řadu zajímavých míst, stejně jako středisek. Nemusíme připomínat, že dominuje Slunečné pobřeží, Zlaté písky, Sozopol, ale třeba také Varna a řada dalších, kam můžeme zařadit i Burgas.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist