Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Jak nezešílet z hubnutí

Znáte to, otevřete počítač a začnou na vás vyskakovat reklamy na přípravky pro hubnutí. S příchodem jara se jejich intenzita ještě stupňuje. Každodenní masáž zaručenými radami, jak se do léta zbavit 20 přebytečných kil, recepty na opravdu účinná jídla, která vám pomohou během pár týdnů vypadat přesně jako VIP z časopisů.

Renomovaný fitness trenér a výživový poradce Láďa Zeit k tomu říká: „Lidé zlatí, zkuste se nad tím opravdu zamyslet, a hlavně začít používat rozum. Opravdu věříte, že jde zhubnout rychle a zdravě? Všem, kteří se mají rádi, říkám: Hubněte raději pomalu, ale systematicky a chytře!“

Jak na to?

Napřed se vraťme zpátky na základní školu do hodin fyziky. Také jste při své honbě za zázrakem pozapomněli na Zákon o zachování energie? Tady je:

Zákon zachování energie je jeden ze základních a nejčastěji používaných fyzikálních zákonů. Tento zákon (zjednodušeně řečeno) konstatuje, že energii nelze vyrobit ani zničit, ale pouze přeměnit na jiný druh energie (wikipedie).

Jak to tedy udělat, abychom ty ošklivé tuky přeměnili na krásně vyrýsovanou postavu?

Láďa Zeit vysvětluje: „Abychom mohli zhubnout, musíme ubrat na příjmu energie a přidat na výdeji. První zásadou je ale nastartovat zlenivělý metabolismus. Jakmile se to podaří, máte vyhráno. Bohužel to není tak jednoduché. Od toho tu jsem já, abych vám poradil, jak to správně udělat. Ale nečekejte zázraky do tří dnů“.

Nastavení režimu

Ideální je probrat své touhy a cíle s odborníkem. Ten analyzuje váš zdravotní stav a také to, zda je vaše očekávání vůbec realizovatelné. Poté vám doporučí vhodné cvičení a stravu. Obvykle začínáme detoxem. Ale nepředstavujte si, že budete týdny hladovět nebo pít jen odvar z bylin. I detox může být příjemný, pokud vám ho sestaví dobrý nutriční poradce. Připravte se na to, že budete muset přepnout svůj denní režim z polohy „gaučink“ do polohy „active“. Ano, trochu to i zabolí, ale ty výsledky!

Ty stojí za tu trochu nepohodlí!

Cílem je zdravé hubnutí

Máte zkušenosti s tzv. jo-jo efektem? Kdy jste pěkně zhubli a pak jste v krátké době přibrali ještě více než byla vaše výchozí váha? To vám teď nehrozí, pokud se svěříte do rukou zodpovědného Ládi Zeita. Ten to prostě nedovolí. Díky jeho péči se tak dozvíte o tom, co se ve vašem těle děje, jak se zbavit přebytečných tuků, a to nejen těch viditelných, ale zejména těch vnitřních, které vám škodí víc, než jste si uměli představit. Naučí vás správnému pohybu, který je vhodný právě pro vás (ne každý může dělat horolezectví nebo box). S láskou a péčí vás naučí hubnout sice pomalu, ale zdravě a efektivně. Nezešílet z hubnutí, ale radovat se z každého pokroku.

Více na: www.lada-zeit.com

Instagram: lada.zeit_official

Facebook: @ladazeitofiko

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist