Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Jak cestovat na vlastní pěst pohodlně?

Máte v plánu cestovat, ale zároveň se nechcete obracet na cestovní kanceláře, nebo agentury? Pokud je tomu tak, máme pro vás pár tipů, jak cestovat na vlastní pěst jednoduše a bez problémů.

Prioritou je snaha o to, abyste vše zařídili v dostatečném předstihu před ohledem. Prvním příkladem je například rezervování parkování na letišti v Praze. Pokud již znáte termín svého odletu, a na letiště pojedete vlastním vozem, je určitě dobré tento krok nepodceňovat. A proč vše zařídit předem? Primárně z toho důvodu, že získáte nejenom garanci nižší ceny, ale získáte také jistotu toho, že i na frekventovaném pražském letišti místo pro váš automobil hravě získáte.

I letenky rezervujte online

Druhým krokem by měla být správná rezervace vašich letenek. Pamatujte, že i když máte jasno v tom, do jaké země konkrétně poletíte, je třeba hledět i na několik dalších důležitých informací. Mezi ty se řadí primárně:

  • Cílové letiště v dané zemi
  • Typ letu – přímý nebo s přestupem
  • Letecká společnost

Všechny tři důležité parametry mohou být spojeny především s celkovou pohodlností, ale také cenou. U letecké společnosti navíc nezapomínejme na možnosti zavazadel. Třeba v poslední době oblíbené levné letenky Air Malta jsou spojeny jak s možností bezplatných kabinových zavazadel, tak jsou spojeny také s bohatým výběrem destinací. A to nejenom v rámci Evropy, ale třeba i Afriky, nebo dalších vyhledávaných destinací.

Pozor na letištní kontroly

I ty jsou něčím, na co je dobré se zaměřit. A to jak z hlediska bezpečnosti, s ohledem na to, že byste s sebou neměli mít žádné zbraně, ani nic podobného. Pokud se rozhodnete přibalit vlasovou kosmetiku a další hygienické pomůcky, pamatujte na správný obsah. Každý přípravek by měl být v samostatné nádobě, jejíž objem nepřesahuje 100 mililitrů. Všechny dané tekutiny poté musí být i v uzavíratelném sáčku. Jedině tak projdete bezpečnostní kontrolou bez jakýchkoliv problémů. Tím si buďte jisti.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist