Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Focení na dovolené | Editorial

Přeji všem krásný začátek nového týdne. Dneska jsem strávila asi 2 hodiny tříděním fotek z resortu Sofitel na ostrově Krabi v Thajsku. A musím Vám říct, že to není žádná sranda. Za dva dny na resortu jsem nafotila asi okolo 300 fotek. Po dvou hodinách třídění a jemných úprav jsem na čísle 124. Konečné číslo by mělo být nižší než 50 fotek, tak snad se zítra zadaří. Je těžké se rozhodovat, kterých fotek se vzdát a kterých ne. 

Zatím jsem tu pro Vás připravila fotky naší romantické večeři v jejich italské restauraci. Restaurace je velmi prostorná a pěkně nasvícená. K tomu tam hraje italská hudba a obsluhují vás číšnici z italskou grácií luxusních restaurací.

Jako předkrm jsem si vybrala grilovanou cuketu s kozím sýrem a sušenými rajčaty. Přítel si vybral výběr masa a šunek. Pečivo, které jsme k tomu dostali bylo křupavé a čerstvě vytažené z trouby. Společně s kvalitním olivovým olejem to byla pochoutka.

K hlavnímu chodu jsem si zvolila kuře plněné šunkou, sýrem a špenátem s rajčatovou omáčkou s oregánem. Přítel si objednal zapečené lasagně. K tomu jsme si popíjeli bílé vínko, poslouchali tu nádhernou hudbu - prostě romantika.

Jako dezert téměř vždy zvolím tiramu. Dříve mi ho dělala maminka, tak když ho někde zahlédnu, moc ráda si ho dám a porovnám s domácí výrobou své maminky. Přítel si vybral Panna Cotta což je vanilkový krém s lesní ovocnou omáčkou. Jídlo, prostředí a personál byl vynikající!

Během tohoto či dalšího týdne Vám přinesu i zbylé historky a fotky ze Sofitel resortu.

 

Přeji Vám krásný a úspěšný týden.

Jana Vitoušková – šéfredaktorka luxusniplaze.cz


Webový portál:

www.luxusniplaze.cz

Naše facebooková skupina:

www.facebook.com/luxusniplaze.cz

Náš youtube kanál:

www.youtube.com/user/LUXUSNIPLAZE.cz

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist