Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Exotická dovolená na míru od cestovky MONO?

Také už vás omrzely klasické dovolené? A chtěli byste zažít třeba exotiku, nebo si nechat postavit dovolenou přesně na míru? Není nic jednoduššího. Podle posledních průzkumů už nechceme vždy trávit dovolenou v klasických destinacích, jako je Chorvatsko, Bulharsko, Řecko a Itálie. Chceme si alespoň jednou za pět let užít dovolenou našich snů. Splnit si vše přesně do puntíku, jak to máme vysněno.

Individuální přístup k vaší dovolené bude znamenat, že téměř každá minuta prožitá během vaší cesty a pobytu v neznámých končinách bude odpovídat vaší cestovatelské volbě.

Více peněz za lepší zážitky

Připravit se musíte na to, že individuální exotická dovolená vyjde „o trochu dráž“, než byste utratili za tu klasickou. Ale věřte nám, že to bude stát za to.

Destinace snů

Podívejte se na přehled destinací, které by neměly chybět ve vašem výběru. Nádherné pláže, exotickou přírodu a dokonalé služby místních resortů si můžete užívat na takových místech, jako je Bora-Bora, Maledivy, Tahiti, Moorea, Kapverdy, Seychely, Srí Lanka, Mauritius a Polynésie. Poohlédnout se můžete i po dalších, méně známých ostrovech, se kterými vám rádi poradí právě ve specializované cestovce. Společně s vámi vyberou ty nejluxusnější resorty, kde naleznete nejen pohodlí, komfort, ale hlavně klid pro dokonalou relaxaci těla i duše.

Sestavte si svoji exotickou dovolenou

Exotická dovolená na míru je vždy navržena podle vás. Jste tím nejdůležitějším faktorem pro určování, jakým směrem se bude dovolená ubírat. Odborný personál si rád vyslechne vaše představy a touhy, aby vám pak mohl co nejlépe pomoci s výběrem vhodné destinace a resortu. Navíc zajistí nejlepší možné ceny v daných místech. Do posledního detailu sestaví program a zařídí vše potřebné pro vycestování. Od letenek včetně transferů až po ty nejmenší detaily v cílovém resortu. Vám tím odpadají starosti a stres s plánováním dovolené.

Specialista na exotické dovolené

Dokonalou exotickou dovolenou můžete zažít jen s opravdovým specialistou. Tím pravým je cestovka MONO?, působící na českém trhu už od roku 1996. Patří mezi první kanceláře, které přišly s nabídkou individuální luxusní dovolené. Své prvenství mají i v nabídce cest do Francouzské Polynésie. Letité zkušenosti a znalost trhu se pozitivně odráží v té nejlepší nabídce ověřených destinací a resortů.

Pro veškeré informace se rovnou obraťte na cestovku MONO?, nebo navštivte www.monoi.cz.

 

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist