Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Emirates zavádí speciální tarify letenek pro české cestující

Letecká společnost Emirates nabízí českým cestujícím speciální tarify pro lety z Prahy do Dubaje ještě před tím, než začne období letních dovolených.

Dopřejte si v Dubaji zasloužený odpočinek a nabažte se slunečních paprsků, které zde svítí přes celý rok. Navštivte některou z šesti veřejných pláží, jež jsou obklopené restauracemi, nákupními centry světové třídy, kultovními památkami a mnoha dalšími atrakcemi. Speciální tarify letenek platí pro rezervace uskutečněné od 18. do 27. března 2019 pro lety mezi 3. květnem a 20. červnem 2019.

Cestující v Economy Class mohou využít speciální tarify začínající na 9 900,- Kč a cestující Business Class se mohou těšit na letenky začínající na 49 890,- Kč.

„Dubaj je pro Čechy velmi oblíbenou destinací. Její blízkost, slunečné počasí a různé volnočasové aktivity z ní dělají ideální cíl po celý rok,“ říká Bořivoj Trejbal, Country Manager Emirates Česká republika.

Cestující si na palubě mohou let zkrátit díky oceňovanému zábavnímu palubnímu systému ice, který nabízí 4 000 kanálů s nejnovějšími filmy, hudbou a programy. K jídlu a pití budou podávány regionálně inspirované pokrmy a výběrová vína. Součástí mezinárodní posádky jsou i česky hovořící členové palubního personálu.

Další informace o rezervaci letenek se speciálními tarify naleznete na adrese www.emirates.com, u své cestovní kanceláře nebo na pobočce společnosti Emirates na pražském letišti.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist