Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_9548

Emirates nabízí léto plné živých sportovních přenosů a zábavy v systému ice

Sportovní fanoušci se nemusí obávat, že by při svém letu s Emirates toto léto nestihli živé sportovní přenosy. Na palubě letadel Emirates si mohou užít sledování odložených Letní olympijských her 2020, UEFA Euro 2020 a dalších sportovních a ligových událostí, jako jsou Wimbledon 2021, The Open, NBA finals, PGA Tour, MotoGP apod.

Kanály Sport 24 a Sport 24 Extra v systému Emirates ice TV Live budou vysílat zápasy UEFA Euro 2020, včetně finále, které proběhne 11. července. Dne 23. července TV Live přinese slavnostní zahájení Letních olympijských her 2020 v Tokiu, kterých se zúčastní více než 10 000 atletů zastupující 200 národů z celého světa.

Společnost Emirates za poslední rok investovala do aktualizací svého palubního systému, každý měsíc se do filmotéky systému ice přidává přibližně 100 nových filmových titulů a cestující mohou sledovat také exkluzivní televizní pořady, včetně oblíbených pořadů HBO - Mělas to vědět, Bludné kruhy a Betty.

Mezi další top programy v zábavním palubním systému ice na toto léto patří:

  • Přes 20 letošních oceněných a nominovaných filmových titulůZemě nomádů, Otec, Duše, Nadějná mladá žena a mnoho dalších.

  • Výjimečné dokumenty - Greta Thunberg: Rok pro změnu světa, Wild Cats of IndiaLife in Ten PicturesKing Otto, dokument o historické výhře Řecka na UEFA Euro 2004.  

  • Filmové hity na červenec: Raya a poslední drak, Po Fracouzsku, Godzilla vs. Kong, Minari a Kurýr.

  • Filmové tipy na srpen: Tiché místo: Část II, Rozhněvaný muž a Mortal Kombat.

Zákazníci Emirates mají ve všech letových třídách v systému ice k dispozici 4 500 kanálů a pořadů, včetně více než 1 000 filmů a 130 kanálů pro děti.

IMG kanály Sport 24 a Sport 24 Extra jsou světově první a jediné on-line sportovní kanály dostupné pro letecký průmysl a jsou exkluzivně přenášeny z Panasonic Avionics. Tyto kanály nabízí po dobu letu exkluzivní vysílání Ligy mistrů UEFA, Premier League, NFL, NBA, NHL, NRL, Ryderova poháru, tenisových grandslamů, golfových mistrovstvích a dalších.

Kanál Sport 24 vysílá 24 hodin denně, 365 dní v roce, cestujícím tak každý den nabízí přes 16 hodin prémiového obsahu s živým vysíláním. Kanál Sport 24 Extra přináší další volbu top sportů a každý měsíc vysílá 150 dodatečných hodin. V roce 2021 bude vysíláno více než 30 různých sportovních ligových utkání a ke sledování budou i další jedinečné sportovní akce, včetně Letních olympijských her 2020, UEFA EURO 2020 a Ryderova poháru. Zábavní palubní systém Panasonic Avionics a služby přes Wi-Fi jsou v letové síti Emirates k dispozici v letounech Boeing 777 a A380.

Nabídka zábavního palubního systému ice je ke zhlédnutí zde.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist