Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Dovolená a zájezdy do Chorvatska

Chorvatsko patří mezi nejoblíbenější destinace českých turistů. Důvodů, proč tomu tak je, bychom našli celou řadu. Tím hlavním je vzdálenost, kterou bez problémů zvládáme i autem. Stačí pár hodin jízdy – a už si můžete užívat nádherné, teplé a čisté moře. Nechybí ani romantické ostrovy, bílé skály a spousta slunečních dní, které si můžeme užít, jak jen nám vyhovuje.

Na své si v Chorvatsku přijdou snad úplně všichni. Od milovníků klasické povalečské zábavy u moře, opalování a drinků, přes užití si vodních sportů, výletů a mořských plaveb až po gastronomické zážitky. Co se jídla v restauracích týče, vychází o trochu dráž než v České republice, ale vše ostatní už je velmi podobné, proto dovolená v této destinaci není nijak zvlášť cenově náročná.

Výlety

Dovolená v Chorvatsku není jen o moři, ale nabízí také nespočet možností výletů do historických měst Dubrovník a Šibenik. Nevynechejte ani města na poloostrově Istrie a světově proslulý Národní park Plitvická jezera, či souostroví Kornati. Dále prozkoumejte různé chorvatské lokality nebo ostrovy Korčula, Pag a Krk.

Ubytování

Ubytovacích kapacit je v této zemi požehnaně. Od různých apartmánů přes pensiony až po luxusní hotely. Na své si přijde opravdu každý.

Doprava

Jak už jsme uvedli, Chorvatsko od nás není daleko, proto se na svoji dovolenou můžete vydat vlastní dopravou, a mít tak své auto k dispozici i tam. Rozhodně je ale také příjemné si o dovolené odpočinout od všeho včetně řízení a nechat se dopravit autobusem nebo letecky přímo do vzdálenějších lokalit, jako je Dubrovník nebo Split. V létě jsou k dispozici pravidelné letecké spoje z Prahy, Ostravy a Brna.

Kde si zájezd do Chorvatska vybrat?

Zájezdy do Chorvatska si teď můžete velmi jednoduše vybrat ve srovnávači zájezdů NewTravel.cz. Máte k dispozici veliký a přehledný výběr z nabídek různých cestovních kanceláří. S výhodou uzavření dané cestovní smlouvy přímo u konkrétní cestovky.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist