Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Balaton Sound 2015

Balaton Sound 2015, který se koná 9.-12. července, slibuje našlapaný program, krásnou pláž s osvěžujícími vlnami jezera, prostě nejlepší 4 dny tohoto léta.

Organizátoři festivalu Balaton Sound vždy usilují o účast největších světových hvězd elektronické hudby, což potvrzuje také 15 nově oznámených jmen. O fantastickou nonstop party v Zamárdi se postarají dýdžejové takových kvalit jako HardwellNicky Romero, Grammy ověnčený DJ a producent AfrojackDVBBSBoys NoizeShowtek či britský zpěvák a skladatel v jedné osoběCharli XCX. Line-up 2015 dále láká na hvězdy jako Joey Bada$$, famózní berlínské duo Pan-Pot, přijede také holadnský DJ a producent Quintino. Nezapomenutelný zážitek přinese bezesporu také show VinaiRoni Size & ReprazentChris Liebing a SBCR DJ, známý také jakoSir Bob Cornelius Rifo z The Bloody Beetroots.

Balaton Sound se koná v malebném městečku Zamárdi. Po dohodě s místními orgány, že se akce zde bude pořádat alespoň do roku 2020, se organizátoři rozhodli pustit do rozsáhlých úprav a zlepšení infrastruktury, které mají za cíl zlepšit zejména ubytovací možnosti v areálu pro návštevníky festivalu. V rámci investic projektu se zaměří zejména na opětovnou výsadbu vegetace, tvorbu parků, stavbu silnic a pro případ extrémních dešťů také systém odtokových cest. Kultivace prostředí bude zahrnovat také zlepšení funkčního zázemí areálu. To vše s jediným cílem – zajistit ještě větší komfort pro návštěvníky. Organizátoři festivalu opět slibují jedinečnou výzdobu areálu, hlavní pódia budou disponovat skvělým pyrotechnickým vybavením, návštěvníci budou okouzleni ohňostroji a obřími instalacemi na zemi i na vodě.


Již loňský rok se odehrála řada změn a zlepšení, za zmínku stojí například lepší řešení rozmístění jednotlivých pódií v rámci areálu tak, aby Main Stage, Party Arena a Terrace mohly pojmout ještě více návštěvníků. Podobné kroky se chystají i pro rok 2015, jejichž výsledkem by měla být nová unikátní instalace Terrace a výrazně větší stan pro Party Arenu – bude mít neuvěřitelných 5500 m2. Protože se Balaton Sound koná přímo na pláži balatonského jezera, organizátoři chtějí využít pobřežní prostor více než jeden kilometr dlouhý, aby vytvořili ještě více dějišť přímo na jezeře, s pódii věnovaným nejrůznějším subžánrům elektronické hudby a salónky hostící mezinárodní dýdžeje.

Možnosti ubytování se také rozšíří. Hned vedle festivalového areálu bude zřízen VIP Camping pro ty návštěvníky, kteří hledají komfort a široký výběr služeb. Skalní fanoušci jistě ocení speciální dřevěné domky, přichystané karavany či stany hned vedle centra dění. VIP Camping bude mít také vlastní molo a vyhrazenou pláž, nabídne stan s internetem s možností neomezené surfování. Návštěvníci mohou kromě ubytování v kempech využít různé formy ubytování nejen v Zamárdi, ale také v sousedních městech jako Siófok nebo Balatonföldvár. Další informace budou zveřejněny příští týden.Loňský ročník festival byl vyprodá I přes zvýšenou kapacitu areálu. I proto v letošním roce doporučujeme zakoupit vstupenky s předstihem. Zvláště pokud máte zájem o nejlevnější permanentky, kterých je v prodeji jen 10000.

Vstupenky lze zakoupit ZDE:http://www.balatonsound.cz/vstupenky/ticket_info_prices

Více informací a vstupenky na www.balatonsound.cz

Nejlepší taneční beach party roku! Přidej se k nám!

Zatím ohlášené hvězdy Balaton Soundu 2015:

Hardwell, Afrojack, Nicky Romero, Boys Noize, DVBBS, Tiësto, MOTi, Dimitri Vegas and Like Mike, Faithless, Zedd, Kaskade, Laidback Luke, Netsky live, Jason Derulo, Ludacris, PUSHA T, R3HAB, Oliver Heldens, LOCO DICE, Ummet Ozcan, Don Diablo, Firebeatz, Flight Facilities, JACKMASTER, Noisia Invites: Noisia, Alix Perez, Teddy Killerz, Odesza, Charlie XCX, The Bloody Beetroots (SBCR dj set), Klingande, Quintino, Chris Liebing, Pan Pot, SETH TROXLER, SKREAM, THE MARTINEZ BROTHERS, Tony Junior, Alle Farben, AronChupa, BAKERMAT, ELLIPHANT, GEORGE FITZGERALD, GUY GERBER, Ron Size Reprazent, Art Department, Flosstradamus, Dannic, Dyro, Âme, Stadiumx, Joey Badass, Vinai, Showtek, Oliver Koletzki, Maxi Jazz & The E-Type Boys, Eva Shaw

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist