Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

10 oceněných hotelů podle CK Vítkovice Tours

S cestovní kanceláří VÍTKOVICE TOURS vycestovalo v sezóně 2015 více než 40 000 klientů. Od roku 2003 oceňuje nejlepší partnery z řad hoteliérů a to především na základě hodnocení svých klientů a také odborníků v oblasti turistických služeb na Jadranu.

VÍTKOVICE TOURS ocenila celkem 8 hotelů v Chorvatsku a 2 hotely v Černé Hoře. Hodnocení probíhá na základě dotazníkového šetření u všech klientů, kteří s VÍTKOVICE TOURS vycestovali  v sezóně 2015. Hodnotí se zejména kvalita ubytovacího zařízení, vybavení pokojů a apartmánů, čistota, úroveň stravování, jednání personálu a celková spokojenost se službami. V roce 2015 bylo vyhodnoceno na 5 000 dotazníků.

Někteří partneři získali toto ocenění již poněkolikáté. Mezi chorvatské stálice v kvalitě služeb patří zejména hotel Biokovka na Makarske, v nejoblíbenějším letovisku u českých turistů, který získal ocenění již popáté a Bluesun Hotel Neptun v Tučepi, u nejdelší oblázkové pláže, který získal ocenění již potřetí. V Černé Hoře získal již potřetí ocenění hotel Queen of Montenegro v Bečići se službami i pro nejnáročnější.

Ocenění bude partnerům předáno osobně u příležitosti veletrhu Holiday World v Praze dne 18.2.2016 a ITB Berlin 9.3.2016.

„Děkujeme našim partnerům za špičkovou spolupráci v roce 2015, jsme hrdí na úroveň služeb, kterou našim zákazníkům poskytují. Rádi bychom i našim klientům touto cestou dali jasné vodítko, kde si mohou být jistí perfektní péčí a celkovou kvalitou dovolené,“ řekl Martin Lehocký, výkonný ředitel CK Vítkovice Tours.

Seznam oceněných hotelů za sezónu 2015

Baška Voda

Hotel Horizont

Makarska

Hotel Biokovka

Makarska

Hotel Dalmacija

Tučepi

Bluesun Hotel Neptun

Trpanj

Adriatiq hotel Faraon

Gradac

Hotel Labineca

Rabac

Girandella Tourist Village

Drvenik

Hotel Antonija

Bečići

Hotel Queen of Montenegro

Budva

Hotel Slovenska Plaža

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist